Вибираємо матрац для підлітка

В підлітковому віці організм людини вже дуже близький до остаточного формування і «дорослими» показниками. Це відповідальний період, коли ще можна усунути недоліки постави і не допустити нових захворювань, пов'язаних з неправильно сформованим хребтом.

Який матрац підійде підлітку

Починаючи з 3-річного віку, дитині допустимо і бажано використовувати матраци середнього рівня жорсткості, які нададуть гарну підтримку хребту і не допустять викривлень, як це може статися на м'якій перині.

Матраци середньої жорсткості також діляться на підтипи і можуть відрізнятися – тут можна вибирати на свій розсуд – комусь сподобається «середньо-м'який», а хтось віддасть перевагу «середньо-жорсткому». Відзначено, що дівчатка віддають перевагу більш м'яким моделям.

В перехідному віці активізується секреція потових залоз, в результаті чого ліжко може насичуватися неприємними запахами. Щоб мінімізувати такий прояв – підбирайте добре вентильовані моделі, матеріал яких не тільки пропускає повітря, але і допомагає швидко випаровувати вологу. Гарним доповненням стануть також антибактеріальні наматрацники зі спеціальним просоченням.

Сьогодні виробники готові запропонувати матраци, в основі яких:

Найбільш якісними вважаються саме відокремлені одна від одної пружини, які точково прогинаються під тиском, що не тягнучи вниз «сусідів», в результаті чого постіль не перекошується єдиним пластом. «Боннель» коштує дешевше, проте справляється з вибірковою підтримкою гірше. Хорошу підтримку надають безпружинні матраци, якщо наповнювач пружний – латекс, меморі-піна, але не пінополіуретан.

Розмір матраца підлітку завжди вибирають із запасом. Оптимальний варіант – доросла полуторная модель, довжина якої перевищує зріст дитини не менше, ніж на 20 см, а якщо з запасом – то і більше. В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете вибрати і купити ліжко або постіль стандартних розмірів, а також замовити виготовлення за індивідуальними мірками.

Якщо у підлітка проблеми зі здоров'ям

Досить часто в цьому віці спостерігається порушення обміну речовин, внаслідок чого вага дитини істотно перевищує стандартну. В даному випадку спрацьовує класичне правило – чим вища вага, тим жорсткіший матрац. При виборі не забудьте звернути увагу на допустиме вагове навантаження моделі.

Якщо дитина перебуває на етапі лікування/дієти і заплановане зниження ваги – більш вигідним буде придбання зонованого матраца, де у кожної сторони свій рівень жорсткості. Згодом ви зможете перевернути матрац і спати на більш м'якому ліжку.

Податливі, м'які моделі рекомендовані дітям, у яких недобір ваги – ліжко середньої жорсткості може просто не прогнутися під таким тиском.

Регулярні і сильні болі в спині або шийному відділі – привід звернутися до лікаря, який, крім лікування і відповідної гімнастики, допоможе визначити тип жорсткості ліжка. Якщо час не чекає, а вам зараз не по кишені дорога модель – зверніть увагу на ттоппери і футони, які можуть змінити рівень жорсткості звичного ліжка.

Повернутися до списку статей

Для совершения звонка
выберите нужный номер